BT Content Slider

1.kolo OP: Čáslav B se znovu představuje

Po roční pauze se znovu na scéně objevuje Béčko Čáslavi.

 Velikonoční sobota byl den, kdy začal oblastní přebor okresů Kolín/Kutná Hora 2017. V tomto ročníku se po roční pauze opět představila Čáslav B. Loni v okrese byla Čáslav, letos došlo k rozdělení na Čáslav A a Čáslav B.

Áčko začalo svoji pouť v Krajské soutěži výletem do Jizerního Vtělna, kde dostali v rekordně krátkém čase naloženo 6:1. Zajímavostí bylo taktéž složení. Asi poprvé v týmu nestartoval ani jeden Čáslavák. Na soupisce základu jsou dva (Kožak a Špigy), ani jeden nemohl.

Zpátky k Béčku.To se ve složení taktéž značně pozměnilo. Ze Petrovic přišel Honza Vavřina a Milan Matoušek. Přidal si i zbytek klanu Žaloudků z Podmok. Lukáš táhne Áčko, Vašek Žaloudek Sr a Jr se přidali k Béčku. Rodinné vazby taktéž rozšířil Jakub Fíla, zeťák Máci. Ze starých harcovníků zůstal jen Máca a Racek. Nový tým.

Béčko hrálo doma, soupeřem mu byla Sázava, která je táhnuta Ptáčkem a Gregorem, takže težký soupeř. Na utkání jsem přijel později a odjel před koncem, ale stal jsem se svědkem obratu, který měl společného jmenovatele. Racka. Přijel jsem na druhou trojku, kdy Čáslav prohrávala 1:2. Druhá trojka ve složení Racek, Vavřina, Máca, Kuba přetlačila posledním možným míčem Gregorovu sestavu. V nepárové dvojce potom Racek s Kubou soupeře přejeli. Do třetice pak Racek nastoupil v singlu proti Ptáčkovi. Tam ho přesnou hrou utahal a opět posledním možným míčem nakonec i udolal. Tři body pro Racka.

TJ Sokol Čáslav B vs TJ Kavalier Sázava - 6:4

Zápis níže. Částečný.

Foto a Záznam. Opět částečně.

gallery1 gallery1